AI & Machine Learning Praktyki
Remote

Paidwork is a global freelance marketplace opportunity for people who want to earn money just by completing simple tasks, from home, on their personal devices. Over 15 million people worldwide have chosen Paidwork to increase their income. We have successfully provided additional source of funds in almost every place on Earth. With 5 different methods of earning money online, Paidwork provides additional workload to people anytime and anywhere.

In its niche and earning segment, Paidwork is an absolute leader in the number of monetizations available for earning money. By granting possibility to acquire funds on every device with internet connection, Paidwork helps all people in reaching their financial goals.

To keep up with our rapid growth in the new markets, Paidwork is looking for experienced and motivated individuals to join our expanding team.

Opis stanowiska:

  • Przegląd i analiza danych w celu przygotowania ich do modelowania

  • Wybór odpowiednich zbiorów danych i funkcji dla algorytmów

  • Testowanie i walidacja modeli na różnych zestawach danych

  • Integracja modeli z istniejącymi aplikacjami lub opracowywanie nowych aplikacji opartych na technologiach AI

Nowe umiejętności do zdobycia:

  • Praktyczna wiedza i możliwość rozwoju w AI & ML

  • Rozbudowa portfolio o projekty komercyjne dla firm z branży IT/finansów

  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania (PyTorch)

Projekty komercyjne, które będziemy realizować:

  • Chat bot dla aplikacji i strony www

  • Bot do weryfikacji tożsamości użytkowników

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny, 100% zdalne

  • Naukę od 0 dla początkujących, średniozaawansowanych

  • Możliwość zatrudnienia po miesiącu na UZ/B2B, stawki od 40zł do 250zł netto

  • Zdobycie doświadczenia podczas pracy nad KOMERCYJNYMI projektami

  • Mentoring, własne materiały do nauki, 100% praktyczne zdania

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) udziałem w naszych praktykach, prześlij swoje CV. Rekrutacja odbywa się poprzez zaproszenie na rozmowę kandydatów, którzy są zainteresowani do rozwoju w ramach naszej firmy oraz możliwości zyskania w niej zatrudnienia. Pobieramy symboliczne wpisowe.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w środowisku, które stawia na innowacje i doskonałość!

We'd love to hear from you. Drop us a line and we'll contact you.
Name
Phone
Commentoptional
Resume